Belediye Başkanımız Emre’den Yeni Yıl Mesajı

Belediye Başkanımız Emre, yeni yılın ülkemize, milletimize ve İslam Âlemi’ne hayırlara vesile olmasını dileyerek, yeni yılda birlik ve beraberlik anlayışının daha da pekişmesini temenni etti.

Belediye Başkanımız Eyyüp Mehmet Emre , “Acısıyla, tatlısıyla bir yılı daha geride bırakmış bulunuyoruz. Yeni yılda yeni projelerimizi İnşallah Besnili Hemşerilerimize kazandıracağız.

Halkımızın bize verdiği emaneti, her şeyden üstün bilerek ve emir telakki ederek, büyük titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni yılda da aynı bilinçle hareket ederek, siz değerli hemşerilerimiz için yeni projeleri kazandırmanın uğraşı ve gayreti içerisindeyiz.

Göreve geldiğimiz günden bu yana hemşerilerimiz için Milletvekillerimiz ve Bakanlarımızla görüşmeler gerçekleştirip, Besni için yapılabilecek en güzel projeler için takipte kaldık. Yeni yıl ile birlikte şehrimize hayırlı hizmetlere imza atmak için gecemizi gündüzümüze katarak gayretle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılda İslam coğrafyasındaki acıların, katliamların ve zulümlerin son bulmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Besnili hemşerilerimizin yeni yılını kutlar, 2020 yılının ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, huzur, barış ve mutluluk getirmesini diliyor, en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.