Erdemoğlu Mimarlık-Mühendislik Fakültemiz İçin 3 Adet Yrd Dç Aranıyor.

Kıymetli Hemşehrilerim;

Bilindiği üzere ilçemizin gururu Erdemoğlu Holding ilçemiz ile alakalı her konuda olduğu gibi yine üzerine düşeni yapmış, Besni Erdemoğlu Mimarlık-Mühendislik Fakültesinin binası hazır hale gelmiştir. Fakültemizin hizmet verebilmesi için gerekli olan öğretim kadrosunun oluşturulması için Rektörlük (YÖK) Başkanlığı nezdinde  girişimlerde bulunmuş ve Mimarlık Bölümü için 3 adet öğretim üyesi kadrosu almıştır. 12 Ocak 2018 tarih ve 30299 sayılı Resmi Gazete ile Üniversite internet sitesi ve ulusal yayın organlarında Mimarlık Bölümü için 3 yardımcı doçent kadrosu ilanı çıkmıştır. Ancak 15 günlük başvuru sürecinde her hangi bir başvuru olmadığından üç kadro’da boş kalmıştır.

 

Rektörlük Besni Erdemoğlu Mimarlık-Mühendislik Fakültemizin eğitim-öğretime başlayabilmesi için ve boş kalan kadrolar için 9 Şubat 2018 Cuma günü tekrar ilana çıkılacaktır. Rektörlüğümüz bu hususta özellikle siz değerli Besnili hemşehrilerimizden yardım ve destek beklemektedir.

 

Sizlerden İstirhamım ilçemiz için büyük önem arz eden bu konuda  9 Şubat 2018 Cuma günü yayımlanacak olan yeni öğretim üyesi alım ilanının, gerek sosyal medya hesaplarımızdan paylaşarak ülke çapında adaylara duyurulması, şartlara uygun  adayların başvuru yapmaları sağlayarak teşvik edilmesi  hususunda desteklerinizi esirgememeniz…

 

Selam Saygı ve Hürmetlerimle…


İbrahim ÖZTÜRK

Besni Belediye Başkanı